Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
BIP - Gmina Wołomin

Kolorowy pasek

2006-2010 Kadencja

Lp. Nazwisko i imię Funkcja w radzie Klub radnych Data wyboru na radnego Data objęcia mandatu Uwagi
 1  Żelezik Andrzej Przewodniczący Rady Klub Radnych SKW 12-11-2006 27-11-2006 mandat wygasł
11-11-2010
 2  Madziar Ryszard Wiceprzewodniczący Rady Klub Radnych PiS 12-11-2006 27-11-2006 mandat wygasł
11-11-2010
 3  Sulich Igor Wiceprzewodniczący Rady Plub Radnych PO 12-11-2006 27-11-2006 mandat wygasł
11-11-2010
 4  Boruc Leszek Radny Niezrzeszony 12-11-2006 27-11-2006 mandat wygasł
18-12-2006
 5  Ciechanowicz Kazimierz Radny Klub Radnych SKW 12-11-2006 27-11-2006 mandat wygasł
11-11-2010
 6  Czerska Alina Radny Plub Radnych PO 12-11-2006 27-11-2006 mandat wygasł
11-11-2010
 7  Dutkiewicz Marcin Radny Klub Radnych RSP 12-11-2006 27-11-2006 mandat wygasł
11-11-2010
 8  Gawkowski Krzysztof Radny Niezrzeszony 12-11-2006 27-11-2006 mandat wygasł
11-11-2010
 9  Górski Marek Radny Klub Radnych SKW 12-11-2006 27-11-2006 mandat wygasł
11-11-2010
 10  Jugrew Dimitar Radny Klub Radnych PiS 12-11-2006 27-11-2006 mandat wygasł
11-11-2010
 11  Kozłowski Krzysztof Radny Klub Radnych RSP 12-11-2006 27-11-2006 mandat wygasł
11-11-2010
 12  Krawczyk Janusz Radny Klub Radnych SKW 12-11-2006 27-11-2006 mandat wygasł
11-11-2010
 13  Łoś Maciej Radny Klub Radnych RSP 12-11-2006 27-11-2006 mandat wygasł
11-11-2010
 14  Michalik Zofia Radny Plub Radnych PO 12-11-2006 27-11-2006 mandat wygasł
11-11-2010
 15  Milewski Michał Radny Klub Radnych RSP 12-11-2006 27-11-2006 mandat wygasł
11-11-2010
 16  Rychta Arkadiusz Radny Niezrzeszony 12-11-2006 25-01-2007 mandat wygasł
11-11-2010
 17  Saulewicz Andrzej Radny Niezrzeszony 12-11-2006 27-11-2006 mandat wygasł
11-11-2010
 18  Sawicka - Jurek Jolanta Radny Klub Radnych PiS 12-11-2006 12-11-2006 mandat wygasł
11-11-2010
 19  Szczurowski Paweł Radny Niezrzeszony 12-11-2006 26-04-2007 mandat wygasł
11-11-2010
 20  Wajs Grzegorz Radny Klub Radnych SKW 12-11-2006 27-11-2006 mandat wygasł
11-11-2010
 21  Wasilewski Radosław Radny Klub Radnych PiS 12-11-2006 27-11-2006 mandat wygasł
29-03-2007
 22  Wiatrak Emil Radny Klub Radnych PiS 12-11-2006 27-11-2006 mandat wygasł
11-11-2010
 23  Żabik Henryka Radny Klub Radnych RSP 12-11-2006 27-11-2006 mandat wygasł
11-11-2010

 

 

Metadane

Źródło informacji:admin
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:admin
Data wprowadzenia:2010-11-20 21:50:30
Opublikował:admin
Data publikacji:2010-11-20 21:51:40
Ostatnia zmiana:2010-11-20 21:52:12
Ilość wyświetleń:977

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij