Zamknij okno Drukuj dokument

SKŁAD OSOBOWY RADY MIEJSKIEJ W WOŁOMINIE KADENCJI 2018 - 2023

 

SKłAD  OSOBOWY  RADY  MIEJSKIEJ W  WOłOMINIE:

 

 Marek Górski - Przewodniczacy Rady Miejskiej w Wołominie

e-mail: Marek.Gorski@rada.wolomin.org

 

  Katarzyna Pazio - Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Wołominie

e-mail:  Katarzyna.Pazio@rada.wolomin.org

 

 Aneta Adamus

e-mail: Aneta.Adamus@rada.wolomin.org

 

 Edyta Babicka

e-mail:  Edyta.Babicka@rada.wolomin.org

 

 Agata Bochenek

e-mail:  Agata.Bochenek@rada.wolomin.org

 

 Karol Cudny

e-mail:  Karol.Cudny@rada.wolomin.org

 

 Andrzej Fuśnik

e-mail:  Andrzej.Fusnik@rada.wolomin.org

 

 Beata Gomse

e-mail:  Beata.Gomse@rada.wolomin.org

 

Robert Kobus

 e-mail: kobus.wolomin@gmail.com

e-mail:  Robert.Kobus@rada.wolomin.org

tel. 502 983 899

 

 Agnieszka Koza 

e-mail:  Agnieszka.Koza@rada.wolomin.org

 

 Ryszard Madziar

e-mail:  Ryszard.Madziar@rada.wolomin.org

 

 Januusz Mirowski

e-mail:  Janusz.Mirowski@rada.wolomin.org

 

 Dorota Penger

e-mail:  Dorota.Penger@rada.wolomin.org

e-mail: dpenger.wwl@wp.pl

tel. 502 589 020

 

 Wojciech Plichta

e-mail:  Wojciech.Plichta@rada.wolomin.org

 

 Krzysztof Rembelski

e-mail:  Krzysztof.Rembelski@rada.wolomin.org

 

Paweł Rozbicki

e-mail:  Pawel.Rozbicki@rada.wolomin.org

 

Bogdan Sawicki

e-mail:  Bogdan.Sawicki@rada.wolomin.org

 

Piotr Sikorski

Adres e-mail:  piotrsikorski1976@o2.pl

tel. 504 390 310

e-mail:  Piotr.Sikorski@rada.wolomin.org

 

Kazimierz Tarapata

e-mail:  Kazimierz.Tarapata@rada.wolomin.org

 

Maria Wytrykowska

e-mail:  Maria.Wytrykowska@rada.wolomin.org

 

Magdalena Zych

e-mail:  Magdalena.Zych@rada.wolomin.org

 

Metadane

Źródło informacji:Grażyna Płaneta
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Grażyna Płaneta
Data wprowadzenia:2018-11-19 17:38:11
Opublikował:Grażyna Płaneta
Data publikacji:2018-11-19 17:59:13
Ostatnia zmiana:2019-03-11 09:18:56
Ilość wyświetleń:1987