Zarządzenie nr 361/2022 Burmistrza Wołomina z dnia 12 grudnia 2022 w sprawie powołania Komisji konkursowej
Powołuje się Komisję konkursową w celu opiniowania ofert złożonych w odpowiedzi na ogłoszenie o otwartym konkursie ofert, na zlecenie realizacji zadania publicznego z zakresu ochrony i promocji zdrowia, w tym działalności leczniczej w rozumieniu ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (t. j. Dz.U. z 2022 r. poz. 633 z późn.zm.), pod tytułem „Realizacja działań i szkoleń z zakresu ochrony zdrowia, w tym edukacji zdrowotnej i promocji zdrowego stylu życia"
Załączniki (1) |
Metadane |
Drukuj |
Historia zmian |
Metadane
| Źródło informacji: | Henryka Michalczewska |
| Data utworzenia: | (brak danych) |
| Wprowadził do systemu: | Henryka Michalczewska |
| Data wprowadzenia: | 2022-12-12 15:03:56 |
| Opublikował: | Henryka Michalczewska |
| Data publikacji: | 2022-12-12 15:06:00 |
| Ostatnia zmiana: | 2022-12-12 15:06:01 |
| Ilość wyświetleń: | 1006 |


Załączniki (1)
Metadane
Drukuj
Historia zmian