Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
BIP - Gmina Wołomin

Kolorowy pasek

SKŁAD OSOBOWY RADY MIEJSKIEJ W WOŁOMINIE KADENCJI 2018 - 2023

 

SKłAD  OSOBOWY  RADY  MIEJSKIEJ W  WOłOMINIE:

 

 Marek Górski - Przewodniczacy Rady Miejskiej w Wołominie

e-mail: Marek.Gorski@rada.wolomin.org

 

  Katarzyna Pazio - Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Wołominie

e-mail:  katarzyna.pazio@rada.wolomin.org

 

 Aneta Adamus

e-mail: aneta.adamus@rada.wolomin.org

 Edyta Babicka

e-mail: edyta.babicka@rada.wolomin.org

 Agata Bochenek

e-mail:  Agata.Bochenek@rada.wolomin.org

 

 Karol Cudny

e-mail: karol.cudny@rada.wolomin.org

 

 Andrzej Fuśnik

e-mail:  Andrzej.Fusnik@rada.wolomin.org

 

 Beata Gomse

e-mail: beata.gomse@rada.wolomin.org

Robert Kobus

 e-mail: kobus.wolomin@gmail.com

e-mail:  Robert.Kobus@rada.wolomin.org

tel. 502 682 823

 

Paweł Kocik

e-mail: pawel.kocik@rada.wolomin.org

 

 Agnieszka Koza 

e-mail:  Agnieszka.Koza@rada.wolomin.org

 

 Ryszard Madziar

e-mail: ryszard.madziar@rada.wolomin.org

 Januusz Mirowski

e-mail: janusz.mirowski@rada.wolomin.org

 

 Marcin Godlewski

e-mail: marcin.godlewski@rada.wolomin.org 

 

 Wojciech Plichta

 

e-mail: wojciech.plichta@rada.wolomin.org

 

 Krzysztof Rembelski

e-mail: krzysztof.rembelski@rada.wolomin.org

 

Paweł Rozbicki

e-mail:  Pawel.Rozbicki@rada.wolomin.org

 

Bogdan Sawicki

e-mail: bogdan.sawicki@rada.wolomin.org

Piotr Sikorski

e-mail: piotr.sikorski@rada.wolomin

piotrsikorski1976@o2.pl

tel. 504 390 310

Kazimierz Tarapata

e-mail: kazimierz.tarapata@rada.wolomin.org

Magdalena Zych

e-mail: magdalena.zych@wolomin.org

Metadane

Źródło informacji:Grażyna Płaneta
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Grażyna Płaneta
Data wprowadzenia:2018-11-19 17:38:11
Opublikował:Grażyna Płaneta
Data publikacji:2018-11-19 17:59:13
Ostatnia zmiana:2020-06-26 13:14:50
Ilość wyświetleń:4481

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij